Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5