Series
Ratings
108- InuYashaRated ★ 3.5
- Toy SoldiersRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5