Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0