Movies
Ratings
496
200 Pounds BeautyRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 1.0
Ode to the GooseRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
New Year BluesRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Hot Summer NightsRated ★ 2.5
TitaneRated ★ 3.0
ApplesRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.5