Titles you rated
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
- TsukimonogatariRated ★ 3.5
- HanamonogatariRated ★ 3.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.5- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 3.5
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
- 걸스 온 탑Rated ★ 3.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.5
NisemonogatariRated ★ 3.5
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 3.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 2.5
NisekoiRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0