Titles you rated
The Garden of Sinners - Chapter 3: Remaining Sense of PainRated ★ 5.0
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 5.0
The Garden of Sinners - Chapter 5: Paradox SpiralRated ★ 5.0
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 5.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 5.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 5.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.5