Titles you rated
CloserRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0