Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Instructions Not IncludedRated ★ 5.0
PopulaireRated ★ 4.5
Two Night StandRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 5.0