Series
Ratings
22
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0