Titles you rated
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0