Titles you rated
Your Name.Rated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.5
LoganRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0