Movies
Ratings
52
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
FluRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5