Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
KlausRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 4.0