Titles you rated
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Giant Peng TVRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- OrangeRated ★ 3.5