Titles you rated
Last HolidayRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Cruel IntentionsRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5