Series
Ratings
20- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Vampire IdolRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- The ListenerRated ★ 4.5
- The ListenerRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0