Movies
Ratings
467
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.5
102 DalmatiansRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 1.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5