Series
Ratings
18
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0