Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 1.5
The ChairRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0