Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
The MistRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0