Movies
Ratings
231
SproutRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 2.5
Two Lovers and a BearRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 2.0
Horrible Bosses 2Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 3.5
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0