Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0