Movies
Ratings
1307 Driving With My Wife's LoverRated ★ 3.5 Driving With My Wife's LoverRated ★ 3.5
 Seven SamuraiRated ★ 5.0 Seven SamuraiRated ★ 5.0
 Vengeance Is MineRated ★ 4.0 Vengeance Is MineRated ★ 4.0
 Bring Her BackRated ★ 2.5 Bring Her BackRated ★ 2.5
 Tale of CinemaRated ★ 4.5 Tale of CinemaRated ★ 4.5
 Woman on the BeachRated ★ 5.0 Woman on the BeachRated ★ 5.0
 12 Angry MenRated ★ 4.0 12 Angry MenRated ★ 4.0
 24 CityRated ★ 5.0 24 CityRated ★ 5.0
 It's What's InsideRated ★ 3.5 It's What's InsideRated ★ 3.5
 Halloween IIRated ★ 2.5 Halloween IIRated ★ 2.5
 HalloweenRated ★ 3.0 HalloweenRated ★ 3.0
 TerrifierRated ★ 3.0 TerrifierRated ★ 3.0
 Stop Making SenseRated ★ 3.5 Stop Making SenseRated ★ 3.5
 Dead RingersRated ★ 3.5 Dead RingersRated ★ 3.5
 The Kid with a BikeRated ★ 5.0 The Kid with a BikeRated ★ 5.0
 Poor ThingsRated ★ 4.0 Poor ThingsRated ★ 4.0
 SuspiriaRated ★ 4.0 SuspiriaRated ★ 4.0
 Belle de JourRated ★ 4.0 Belle de JourRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5 Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5