Movies
Ratings
482
TriangleRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
FracturedRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5