Movies
Ratings
139
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0