Movies
Ratings
52
The PiratesRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5