Series
Ratings
43
Secret GardenRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5