Titles you rated
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
LavaRated ★ 5.0
PlanesRated ★ 3.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 2.5
Mower MinionsRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5