Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5