Titles you rated
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.5- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- You and IRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- The LandRated ★ 4.0
LoversRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0