Titles you rated
What a Girl WantsRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.5
BraveRated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
Very Good GirlsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 2.5
The Space Between UsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0