Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5