Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0