Movies
Ratings
391
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0