Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
TruthRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0