Titles you rated
Hi.5Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5
RevolverRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 2.0
His Three DaughtersRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
ReptileRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
DAEMUGARated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0