Series
Ratings
344
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Scenes from a MarriageRated ★ 3.0
The Gilded Age Season 1Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
SirensRated ★ 3.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 3.0
The Four SeasonsRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5