Movies
Ratings
51
VeteranRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0