Series
Ratings
94
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 0.5
- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0- Living Among the RichRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5