Series
Ratings
96
3 Body ProblemRated ★ 4.0
GachiakutaRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
CassandraRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.0
Talentless NanaRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0