Movies
Ratings
381
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Where Hands TouchRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5- Holy PunchRated ★ 1.5
A Family AffairRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.5
ParadiseRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0