Series
Ratings
18
The LegendRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Hemlock GroveRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
NikitaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5