Titles you rated
SupermanRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 1.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0