Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.5
Silver SpoonRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Million Yen WomenRated ★ 2.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
AnoneRated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 4.5- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 2.5