Series
Ratings
15
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0