Movies
Ratings
187
The MartianRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5