Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
SilentRated ★ 3.5
DearestRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5