Series
Ratings
430
SUGAR SUGAR RUNE Les deux sorcièresRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5