Movies
Ratings
609
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
SingRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
A Most Violent YearRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
BakumanRated ★ 4.0
CriminalRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
TrumboRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Triple 9Rated ★ 2.5