Titles you rated
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
JulesRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Call Me ChihiroRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0- Memories in My FrameRated ★ 4.0
We Have a PopeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Only Girl in the OrchestraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Ikoku NikkiRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 3.5